top of page

Elinizin Altındaki Çiçekçi Hakkında

El Yapımı Güzellik

Özenle tek tek seçilmiş çiçeklere ev sahipliği yapan Tulipa, İstinye genelindeki en iyi Çiçekçi olarak bilinir. 2000 yılından bu yana müşterilerimize en seçkin çiçekleri, buketleri ve aranjmanları sunuyoruz. Aranjmanlarımız en kaliteli çiçeklerle hazırlanır ve en makul fiyatlarla sizlere ulaşır. Bölgedeki en iyi Çiçekçi olarak müşterilerimizin dükkanımızdan memnun ayrılması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Fresh Flowers

Çiçek Bakımı

Daha Uzun Ömürlü Aranjmanlar İçin

Çiçeklerinizin ömrünü uzatmak için sık sık su ilave etmeli ve üç günde bir suyunu tamamen değiştirmelisiniz. Suyu değiştirirken sap uçlarını da bir santimetre kadar kırpın. Çiçeklerinizi yüksek ısıdan uzak tutun. Bu ipuçlarını uygularsanız, aranjmanlarınızın haftalar boyu göz kamaştırmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgi ister misiniz? Bizi hemen arayın ve çalışanlarımızdan biriyle görüşün.

Fresh Buds

Şirket Misyonu

Beklentilerinizin Ötesinde

Ufak bir Çiçekçi olarak yola çıkan işletmemiz gün geçtikçe daha da büyüyor. Misyonumuz, İstinye ve çevresinde çiçeklerle ilgili her türlü ihtiyacınıza ve talebinize yanıt verebilen bir işletme olmaktır. 2000 yılından beri çiçekçilik sektöründe lider konumda yer aldık ve geniş hizmet yelpazemizle müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşıladık. Kendimizi kaliteli hizmet sunmaya adamış olmaktan gurur duyuyor, sevdiklerinize muhteşem bir hediye sunmanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

Daffodils
Flower Arrangements

Çalışma Saatleri

Bizi Ziyaret Edin

Pzt - Cum: 9:00 - 18:00
Cmt: 10:00 - 14:00
Paz: Kapalı

İletişime Geçin

Tulipa ile iletişime geçin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page